Читај ми!

У сусрет титулама, лепим речима, ликовима и титрајима који буде наду ...

И данас у Времену спорта и разоноде корачамо просторима спорта, културе и забаве. Трудићемо се да Вас учинимо делом занимљивих догађаја, при чему ће неки од њих бити можда занимљива препорука за ваше слободне тренутке.

Можда ћете се на спортској сцени одлучити за неку од фудбалских утакмица у домаћој Суперлиги, при чему се две посебно истичу: Партизан – ТСЦ, са које ћемо имати репортерска јављања и Војводина – Ц.Звезда.

Неко ће се можда ипак одлучити за домаћу кошаркашку, рукометну или одбојкашку сцену. Ми ћемо се осврнути на наступе наших кошаркашких тимова у Евролиги, али и на завршницу Јадранске ватерполо лиге, уз још неке занимљиве фудбалске теме.

Свет културе ће нас одвести на занимљиве изложбе, у Универзитету културе Пароброд и у Галерији Културног центра у Сомбору, представићемо два лепа романа, најавити хуманитарни концерт за Кочане и књижевно вече у знак подршке наставницима и професорима.

Везивно ткиво свега тога је музика којој припада највише простора у Времену спорта и разоноде.

 

Термин: 15,30 - 19,00

Водитељ: Дејан Булајић

Време спорта и разоноде Време спорта и разоноде

Autor:
Жељко Стефановић

13. марта 2024. године, емисија обележава 64 година постојања, што је сврстава у ред најтрајнијих радио програма у нашим и европским оквирима. Свих тих деценија била је и остала мамац за публику која прати спорт, али и актуелности из јавног и културног живота. [ детаљније ]

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом