Читај ми!

Пантер прети црно-белима

Догађај дана је меч 9. кола кошаркашке евро лиге између Партизана и Барселоне који на програму од 18 часова у београдској Арени. Црно-бели до сада имају само две победе, шпански састав је у самом врху табеле и предстојећи дуел може да представља и прекретницу када је реч о амбицијама Партизана у овој сезони и то после само прве четвртине такмичења. Барсу предводи некадашњи капитен београдског састава, Кевин Пантер који је оставио дубок траг у нашем тиму, а у овој сезони игра на вхунском нивоу у новом клубу. Пантер је својим партијама директно допринео да Барселона победи у неколико неизвесних завршница, укључујући и дуел са Црвеном звездом на истом месту.

Пратимо и ватерполо Лигу шампиона, оба наша клуба вечерас играју у четвртом колу. Нови Београд гостује Стеауи у Букурешту, док Раднички дочекује у Крагујевцу Јадран из Сплита.

Ослушкујемо атмосферу са припрема наших боксера и боксерки на Златибору, а биће речи још и о завршном тениском Мастерсу у Торину.

Спортски журнал припрема и води Дејан Николић.

 

Коментари

Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса
Ruzmarin
Рузмарин – биљни еликсир младости, чува наше памћење и отклања болове