Ухвати дан

06:30 Догодило се на данашњи дан, 07:00 Вести, 07:05 Добро јутро децо, 08:00 Вести, 08:05 Српски на српском, 08:15 Гост јутра

Данас почиње примена новог Правилника за ауто школе. О каквим изменама је реч и колико ће то утицати на обуку возача, разговарамо са Александром Палавестрић из МУП-а Србије. Са вама у Питању јутра причамо о томе колико ће те промене поправити квалитет обуке возача. 

 

Са Сајма  образовања наставних средстава који је јуче отворен извештава Јована Обренић, а са Сајма књига преносимо утиске са промоције нове књиге Матије Бећковића.

 

Чућемо од Пеђе Стојковића како се после пожара сналази породица Радовић из Мале Јежевице код Пожеге, а од Лидије Дестановић колико је инжењер Ћехо Никшић допринео развоју Новог Пазара.

 

Озрен Рашић сазнаје да Клинички центар у Нишу од данас, без заказивања прима пацијенте са стомом.

 

Са вама је Александра Младеновић.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом