Спортски споменар

Репризираћемо емисију у којој нам је гошћа атлетичарка Вера Николић. Била је светска рекордерка и двострука европска шампионка на 800 метара.

У емисији ће између осталог говорити о почецима бављења спортом, највећим успесима, али и прекиду сарадње са тренером Александром Петровићем. Биће речи и о неуспеху на Олимпијским играма у Мексику. Како је Тито утицао на њену каријеру? Говориће о најтежим ривалкама и најдражој трци, као и како су се према њој односили у Хрватској пре и после распада Југославије.

Аутор Мирослав Нешић.

Радио Београд 1, 16.00

Спортски споменар Спортски споменар

Autor:
Мирослав Нешић

Спортски споменар је посвећен историји нашег спорта. Говорећи о својим почецима, успонима и падовима, поразима и победама, највећим успесима, истакнути спортисти који су се тамичили у протеклих седам деценија стварају слику спорта на овим просторима. [ детаљније ]

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом