петак, 27.02.2015, 06:00 -> 17:30
Ухвати дан
У оквиру емисије емитујемо: 06:03 Јутарњи дневник; 06:35 Догодило се на данашњи дан; 07:00 Вести; 07:05 Добро јутро децо; 08:00 Вести; 08:10 Српски на српском

Autor:
Група аутора
Јутарњи програм Радио Београда 1! Ако сте помислили да је то према чувеној латинској изреци "Carpe diem" - у праву сте. [ детаљније ]
Овог петка, док хватамо дан, издвајамо следеће:
Већ десет година у организацији Транспарентности Србија у Београду ради антикорупцијско саветовалиште, коме се прошле године јавило више од 2300 грађана. Антикорупцијска саветовалишта ускоро почињу да раде у Нишу и Бечеју. Више детаља чућемо од Иде Маричић.
Сазнаћемо шта ће побољшати рад Дечије интерне клинике Клиничког центра у Нишу. Јавља Озрен Рашић.
Најавићемо позоришни риалити шоу под називом "Кућа великог рата". Та представа биће изведена вечерас у Дому омладине Београда, а нама у госте долази њен редитељ Александра Јелић.
Фудбалски клуб Бајерн из Минхена слави 115. рођендан. Шта се крије иза успеха тог клуба покушао је да сазна Реља Трајковић.
Као и сваког петка ту је и квиз и вредна награда.
Са вама је Чедомир Савковић.
Радио Београд 1, 06-09
Коментари