Читај ми!

Мексиканац и друге бриге

Никола Пејаковић Коља, музичар и филмски стваралац, објавио је недавно нови албум „Срећа и друге бриге”.

Албум „Коље и гробовласника” доноси четрнаест нових песама, од тога две увелико познате јавности („Мексиканац” и „Све ће бити добро, љубичице”), а доноси и благу измену у оркестрацији као и једну нумеру коју је Никола започео пре двадесет година и тек сада је довршио. Пред њихов београдски концерт заказан за 20. децембар, са Кољом разговарамо о музици и филму, уметностима којима се посветио, али и другим темама међу којима су и питање среће и различитих животних лекција. 
У наставку емисије, такође се бавимо уметношћу. Чућете причу која стоји иза једне песме, новитете са светске музичке сцене као и новости са београдских раскрсница.  

Водитељка Ружица Врховац

 
 
Обрати пажњу!  	Обрати пажњу!

Autor:
Београд 202

Знате ли за једну од омиљених мачијих игара? То је вијање црвене тачкице ласера као да је уклети непријатељ, а мачка решена да спаси свет од зле Црвене тачке. Наши проблеми су, некада, тек толико стварни. Тачније, често се бавимо бригама из погрешног угла. Ми представљамо важне изазове и пут до њиховог разрешења – обрати пажњу! [ детаљније ]

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом