Поглед из свемирског брода

Поглед из свемирског брода је емисија која се бави научном фантастиком, хорором и фaнтазијoм - у књижевности, филму, музици, стрипу, компјутерским играма, као и у свим осталим њиховим појавним облицима.

Лазар Бодрожа после успеха са СФ филмом „Едерлези рајзинг” сада спрема слично остварење које ће радити за холивудске продуценте - „Аурору”, а у којем ће глумити чувена Меган Фокс. С друге стране Никола Никита Јеремић је чекао годину дана да се појави музика коју је радио за видео-игру „Старпоинг Гемини 3”.

Дејан Огњановић нам најављује два нова хорор наслова из „Орфелина”, али и шта је писао за нови број чувеног часописа „Ру морг”. Писац из Ниша Милош Петковић је и даље у свету „Патуљака и вила” - иако је овај серијал написан и објављен. Међутим, припрема се стрип али и нова представа. Коначно, Борис Мишић нам најављује своју нову збирку прича „Небеска звона”. 

Шта ће фанови фантастике у Костолцу имати на репертоару Библиотеке у марту, открива нам Рената Минић, док нам Андреј Ћирић представља шта је Друштво љубитеља фантастике „Лазар Комарчић” спремило за свој трибински програм, који се одржава у Дому омладине. 

ВОДИТЕЉ: Владимир Тодоровић

Коментари

Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса
Ruzmarin
Рузмарин – биљни еликсир младости, чува наше памћење и отклања болове