Vučić sa Dačićem o formiranju Vlade

Predsednik Aleksandar Vučić sastao se sa predstavnicima izborne liste "Ivica Dačić-SPS, JS-Dragan Marković Palma" u okviru konsultacija za formiranje nove Vlade.

Ivica Dačić i Dragan Marković su nešto pre 9 sati došli u zgradu Predsedništva na Andrićevom vencu, a sastanak je završen nešto posle 10 časova.

Dačić je ranije rekao da je ta koalicija spremna da bude u novom kabinetu, ali da ta odluka zavisi od predsednika Vučića.

Smatra da je u državnom interesu da se nastavi koalicija sa SNS-om.

Vučiću je još ostalo da se sastane sa predstavnicima SNS-a, a prethodne sedmice sastao se sa drugim listama koje su osvojile mandate na parlamentarnim izborima.

Vučić se sastao sa predstavnicima Albanske partije, stranke Pravde i pomirenja Muamera Zukorlića, SPAS-a, Savezom vojvođanskih Mađara.

уторак, 01. април 2025.
9° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом