недеља, 24.04.2016, 09:09 -> 11:12
Извор: РТС
Пронађен мртав младић у Лесковцу, трага се за осумњиченим за убиство
Ноћас је код стадиона Фудбалског клуба "Слога" у Лесковцу пронађен мртав младић, стар 25 година. Полиција је идентификовала осумњиченог за убиство.
Лесковачка полиција идентификовала је мушкарца (1995) осумњиченог да је јутрос око 4.30 часова на улици у Лесковцу, након свађе, оштрим предметом задао убод у груди двадесетпетогодишњем мушкарцу, који је од задобијених повреда преминуо.
Како је РТС-у потврдио начелник Ургентног центра доктор Милан Стојковић, младић је примљен са убодном раном у пределу срца, тако да су лекари само могли да констатују смрт.
О догађају је обавештен заменик вишег јавног тужиоца у Лесковцу, који је са полицијом извршио увиђај.
Припадници МУП-а трагају за осумњиченим и раде на расветљавању свих чињеница и околности овог догађаја.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 2
Пошаљи коментар