Читај ми!

Peh za Partizan – Jaramaz polomio prst

Najbolji igrač Partizana na (ne baš sjajnom) početku sezone, Ognjen Jaramaz, polomio je prst desne šake i očekuje ga duža pauza.

Crno-beli su konačno došli do pobede u ABA ligi savladavši sinoć FMP u Železniku sa 103:90, ali su ostali bez prve opcije u napadu.

Naime, tokom jednog duela, Ognjen Jaramaz povredio je prst desne šake, ali se u prvi mah činilo da se radi samo u uganuću, te se on nije vraćao u igru u posledoj četvrtini.

Ipak, iz Partizana dan posle stiže informacija da je nakon dodatnih pregleda utvrđeno da se ipak radi o prelomu, te će Jaramaz morati na odsustvo od najmanje mesec dana.

Povremeni srpski reprezentativac je ove sezone najbolji strelac ekipe u oba takmičenja – u ABA ligi prosečno beleži 15,7 poena, dok je u Evrokupu na 13,3. 

Pored Jaramaza, nakon meča sa Uniksom u Kazanju Partizan je ostao i bez Vila Mozlija, te se, pored nešto slabijih rezultata, trener Šćepanović na početku sezone suočava i sa kadrovskim problemima.

недеља, 30. март 2025.
15° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом