Читај ми!

Vaki: Srećan sam i zahvalan što sam se vakcinisao u Beogradu

Đanluka Vaki, svetski poznati milioner iz Italije, primio je danas drugu dozu vakcine na Beogradskom sajmu i tom prilikom zahvalio na mogućnosti da u Beogradu primi vakcinu jer se, kaže, u Srbiji oseća kao kod kuće.

Vaki je zahvalio na srdačnom dočeku i gostoprimstvu. „Mnogo sam srećan i zahvalan što smo u Beogradu primili vakcinu. Ovde se osećam kao kod kuće još otkad sam prvi put bio i ne mogu da dočekam da dođem ponovo da održim koncert kada se pandemija završi i da uživam u lepoti ovog grada i gostoprimstvu naroda koji ovde živi", rekao je Vaki. 

Na pitanje novinara zašto su se on i njegova izabranica odlučili za Fajzerovu vakcinu, Vaki kaže da veruje da su sve vakcine bezbedne i efikasne, ali da se za Fajzerovu odlučio kako ne bi dugo čekao na drugu dozu.

„Hteli smo što pre da se vakcinišemo, jer moja majka, čije je zdravlje posle dva raka narušeno, živi sa nama. Takođe, ćerka nam je skoro imala operaciju", objašnjava italijanski influenser.

Dodaje da im je Beograd bio prvi izbor za vakcinaciju jer u Italiji nije postojala mogućnost da se vakcinišu onda kada su želeli. 

„Beograd smo izabrali jer je blizu i jer sam znao da ću se osećati kao kod kuće pa nam je to bio prvi izbor", poručuje Vaki.

On je apelovao na sve da se odazovu pozivu na imunizaciju jer je to jedini put za povratak u normalan život.

Zamenik gradonačelnika Goran Vesić istakao je značaj Vakijeve vakcinacije u Beogradu, jer to predstavlja promociju glavnog grada koji živi od turizma.

„Njegova velika popularnost je za nas veoma dobra, jer verujem da će mnogi ljudi, kada vide da je on došao da se vakciniše ovde, odlučiti da dođu i oni. Mi posle korone očekujemo veći broj turista nego ranije jer naš grad živi od turizma. Nastavićemo na isti način da pozivamo i druge poznate ličnosti u naš grad", poručio je Vesić.

Vesić je najavio ponovni dolazak italijanskog milionera u Beograd i to radi koncerta na Kalemegdanu, a Đanluka Vaki je već je 2018. godine u prestonici puštao muziku.

„Mi smo se dogovorili da čim epidemijske mere to budu dozvolile, organizujemo veći koncert na kome će on biti di-džej. Koncert će biti potpuno besplatan za Beograđane, i tim putem želimo da im zahvalimo što su najbolji u Srbiji, što su hrabri i što su se vakcinisali pa se polako vraćamo normalnom životu", zaključio je Vesić.

Vakijevoj revakcinaciji na Sajmu, osim Vesića, prisustvovali su i privrednik Andrej Kesić i direktor vakcinalnog punkta Zoran Bekić.    

среда, 02. април 2025.
11° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом