Новинар Александар Апостоловски ускоро на РТС-у

Радио-телевизија Србије добија ново појачање. Новинар и колумниста Александар Апостоловски долази на РТС, где ће бити аутор и водитељ нове друштвено-политичке емисије на Првом програму.

Његово вишедеценијско искуство у медијима у складу је са стандардима РТС-ових најгледанијих информативних емисија.

Актуелне теме и релевантни саговорници, уз препознатљив новинарски печат аутора, биће окосница сатног телевизијског формата који ће обогатити наш програм, привући пажњу стручне јавности и милионског аудиторијума Јавног медијског сервиса.

„Као што је 'Политика' најстарији и најутицајнији лист у овом делу Европе, тако је и РТС један од ретких преосталих медијских оријентира који омогућава да српско друштво не залута у баналност, простаклук, хистерију и било коју врсту екстрема. Зато ми је задовољство и част што ћу постати део тима РТС-а, јер ма какви интереси да се плету око њега или шта год да се говори о њему, свакоме, па и дотичнима, стало је да постану ТВ лице Јавног сервиса.

У студију неће седети истомишљеници, већ они који имају шта да кажу. Или мисле да имају. Сто ће бити довољно велики да сви имају места да седну, али не толико, да се неко сакрије испод њега.

Да видимо како изгледа када се у затвореном простору сретну истине, лажи, интереси и рекламе“, рекао је Александар Апостоловски.

О детаљима емисије и почетку емитовања, ускоро опширније.

среда, 22. април 2026.
16° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом