Tas: Greška pilota uzrok pada ruskog helikoptera u Siriji

Mogući uzrok pada ruskog helikoptera Mi-28N u Siriji je greška pilota, javila je agencija "Tas", pozivajući se na izvor ruskih vazduhoplovnih snaga.

Izvor je naveo preliminarne rezultate uzorak nesreće, navela je ruska agencija.

Jurišni helikopter Mi-28N ruskih vazdušno-kosmičkih snaga srušio se juče u Siriji, pri čemu su poginula dva pilota, saopštilo je rusko Ministarstvo odbrane.

Ministarstvo tvrdi da letelica nije oborena.

Helikopter se srušio tokom misije na području grada Homsa, u centralnom delu
Sirije.

Tela poginulih pilota su prebačena u rusku vazduhoplovnu bazu Hmeimim.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 01. април 2025.
8° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом