Oteto 300 radnika u Siriji
Sirijska državna televizija javila je da su ekstremisti Islamske države oteli 300 radnika u cementari severoistočno od Damaska.
Sirijska televizija navodi da su radnici cementare al-Badia oteti u oblasti Dumeir gde su ekstremisti ranije ove nedelje izveli iznenadan napad na vladine snage.
Agencija SANA prenele je da je izvor iz cementare rekao da nije bilo uspeha u uspostavljanju kontakta s radnicima.
Opoziciona Sirijska opservatorija za ljudska prava, koja ima sedište u Velikoj Britaniji, ranije danas je navele da je izgubljen kontakt s desetinama radnika u Dumeiru.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар