Deo Beograda zbog radova bez isporuke prirodnog gasa od srede do petka
U Beogradu će doći će do poremećaja u isporuci prirodnog gasa za deo potrošača, zbog radova na gasnoj infrastrukturi koji će trajati od srede do petka, najavljuje JP "Srbijagas".
"Zbog izvođenja radova na gasnim objektima Radne jedinice "Beograd" preduzeća "Transportgas Srbija", odnosno zbog radova na Glavnom razvodnom čvoru "Batajnica" od sutra u ponoć do petka, 25. aprila u 24 časa, doći će do kratkoročnog poremećaja u isporuci prirodnog gasa", saopštava JP "Srbijagas".
Naglašava se da se ova mera odnosi na potrošače koji se prirodnim gasom snabdevaju sa GMRS "Batajnica" i GMRS "Zemun".
"Operator transportnog sistema je o novonastaloj situaciji u vezi sa prekidom isporuke prirodnog gasa obavestio operatora distributivnog sistema ODS JP 'Srbijagas', koji će usled prekida ostati bez isporuke prirodnog gasa i to na izlazima sa Transportnog sistema, a to su široka potrošnja 'Batajnica' i široka potrošnja 'Zemun gradsko jezgro'", saopštilo je JP "Srbijagas".
"Srbijagasa" takođe saopštava da će zbog izvođenja radova do kratkoročnog poremećaja doći, u istom periodu, i na Novom Beogradu, u Surčinu i Obrenovcu, s tim da se normalizacija isporuke očekuje u petak u 8 časova ujutro.
Коментари