Читај ми!

Najmlađi milioner u Severnoj Makedoniji ima 7 godina, najstariji 96

Najmlađa osoba koja je u Severnoj Makedoniji prijavila prihod veći od milion denara u prošloj godini ima sedam godina, a imetak je stekao izdavanjem prostora, saopštila je direktorka Uprave za javne prihode Sanja Lukarevska.

Najstariji denarski milioner u toj zemlji, prema njenim rečima, ima 96 godina.

Žena iz Skoplja ostvarila je najveći bruto prihod za 2020. godinu – nešto više od 453,1 milion denara, odnosno 7,53 miliona evra, prenosi Plus info.

Uporedni podaci sa prethodnom godinom pokazuju da je postigla dvostruko veću stopu od najviše prijavljene u 2019. godini.

Najveći bruto prihod ostvario je meštanin Struge koji radi u metalskoj industriji – 105,2 miliona denara ili oko 1,7 miliona evra.

Lukarevska je rekla da je 40.021 građanin u 2020. imao prihod viši od milion denara.

Najveći profit od klađenja, lutrije, kazina i učešća u nagradnim igrama ostvario je stanovnik Tetova, koji je osvojio četrdeset miliona denara, što je blizu 650.000 evra.

петак, 14. март 2025.
22° C

Коментари

Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса