U Mostaru napadnuta i opljačkana trudnica

Dva naoružana napadača napala su trudnicu u Mostaru, opljačkali je, a zatim udarili u predelu stomaka. Nakon napada E. K je prevezena u bolnicu "Južni logor".

Tridesetjednogodišnju E. K su u četvrtak uveče presrela i napala dva nepoznata muškarca, i oduzeli joj torbu u kojoj su se nalazili novac, mobilni telefon i lična dokumenta.

"Građani su policiji u četvrtak oko 22 sata prijavili da u Ulici Gojka Vukovića leži nepoznata ženska osoba. Policija je utvrdila da se radi o E. K. koju su dve nepoznate osobe presrele uz pretnju nožem i oduzele joj torbu u kojoj su se nalazili – novac, mobilni telefon i lična dokumenta. Prilikom razbojništva ženu su udarili šakom u stomak", rečeno je Feni u Operativnom centru MUP-a Hercegovačko-neretvanskog kantona.

Nakon napada trudnica je prevezena u bolnicu "Južni logor".

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 01. април 2025.
12° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом