Читај ми!

Poslanik Samoopredeljenja poziva na bojkot srpskih proizvoda

Artan Abraši, poslanik vladajućeg pokreta Samoopredeljenje u prištinskoj skupštini pozvao je na bojkot srpskih proizvoda.

Abraši je, pozivajući na bojkot proizvoda iz centralne Srbije, istakao da se treba "orijentisati na potrošnju lokalnih".

"Volite svoje! Bojkotujte srpske proizvode!" napisao je Abraši u objavi na Fejsbuku uz fotografiju na kojoj se vidi bar-kod u bojama i sa grbom Srbije u obliku metaka.

"U ovim osetljivim vremenima, u okviru svojih mogućnosti, svi možemo da učinimo malo za našu zemlju. Zajedno orijentisati potrošnju na lokalne proizvode. Ojačajmo malo našu ekonomiju. Barem treba izbeći ona dobra koja finansiraju privredu koja 'hrani vojnu mašineriju koja svakodnevno preti našoj zemlji'", naveo je Abraši u objavi. 

уторак, 22. април 2025.
18° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом