Koalicija "Sloboda" izlazi na izbore
Slaviša Petković je ispred koalicije "Sloboda" potvrdio je da će ta politička grupacija izaći na predstojeće izbore na KiM, koji se održavaju 6. oktobra.
"Listu ćemo svakako predati, ne mogu da vam kažem kada i tačno vreme, mi na izbore svakako idemo", rekao je Petković za Kosovo onlajn nekadašnji kosovski ministar za povratak.
Koalicija "Sloboda" čine presednik Progresivno demokratske stranke Nenad Rašić, predsednica Evropskog pokreta za Kosovo Rada Trajković, Dragiša Mirić i Petković.
Krajnji rok za predaju izbornih listi za predstojeće vanredne izbore na KiM ističe sutra u ponoć.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар