Zdravstvena stanica u Čurugu dobila "Fijat500L" na poklon

Princ Aleksandar Karađorđević i princeza Katarina su uručili putničko vozilo "Fijat500L" Domu zdravlja "Žabalj" za potrebe Zdravstvene stanice "Dr Jovan Tucakov" iz Čuruga.

Sredstva za kupovinu vozila donirao je Zoran Ćurčin preko humanitarne organizacije Lajflajn Kanada, koja posluje pod pokroviteljstvom princeze Katarine. Vrednost vozila "Fijat500L" iznosi 1.251.859 dinara, odnosno 10.110 evra, saopštila je Fondacija Katarine Karađorđević.

"Nadam se da će vam ovaj automobil pomoći da rešite problem transporta teških onkoloških pacijenata i pacijenata na dijalizi kojima je potrebna terapija i lečenje. Lajflajn Kanada vrlo aktivno pomaže projekte koje sprovodi moja Fondacija već dugi niz godina i ja im se u vaše ime zahvaljujem na svoj pomoći i podršci. Moj suprug Aleksandar i ja nastavićemo da pomažemo vašoj ustanovi uz pomoć naših plemenitih prijatelja, kao i do sada", rekla je princeza Katarina.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 22. април 2025.
23° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом