Đoković u Marbelji odlučuje o nastavku sezone

Najbolji srpski teniser Novak Đoković vratio se u Marbelju, gde će nastaviti sa treninzima i pripremama za nastavak sezone. Đoković je u Španiju otputovao u nedelju uveče, pošto je njegova supruga Jelena sa decom otišla nekoliko dana ranije.

Poznato je da je Đoković neko vreme proveo u istom gradu, po dolasku iz Indijan Velsa, u martu, gde je imao sve uslove da trenira, između ostalog i na tvrdoj podlozi.

Takođe, nekoliko puta je isticao da želi da se preseli u Marbelju gde živi i radi njegov brat Marko, a sada će na istom mestu, morati da donese neke važne odluke za nastavak sezone.

Postoji opcija i da Novak ostane u Španiji i do 13. septembra kada počinje Masters u Madridu, ali mu je olakšavajuća okolnost to što je objavljeno da teniseri koji budu dolazili na taj turnir iz neke druge zemlje neće morati u dvonedeljni karantin.

Novak je od početka sezone osvojio tri titule uz skor od 18-0.

уторак, 22. април 2025.
18° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом