Читај ми!

Vajlder: Spreman sam za borbu protiv Džošue

Američki bokser Diontaj Vajlder izjavio je da je spreman za borbu protiv Britanca Entonija Džošue.

Vajlder je istakao da bi bila "velika katastrofa" ukoliko ne bi imao boks meč sa Džošuom.

"Obaveštavam te da sam spreman za borbu. Hajde da ovo vreme bude najbolje u našim životima. To je borba kojoj se svi raduju i nadamo se da će se dogoditi, radim sve što je u mojoj moći da se dogodi", obratio se Vajlder putem društvenih mreža.

Britanski mediji podsećaju na izjavu promotera Edija Herna da je borba Džošue i Vajldera bila planirana u septembru, pre nego što su se potencijalni organizatori iz Saudijske Arabije povukli iz dogovora.

Međutim, postoje indicije da bi se dvojica boksera mogli bi da se bore početkom naredne godine u SAD.

“Čuo sam neke stvari od tvog promotera Herna) koji je rekao da je moja poslednja borba trajala kratko i da se nisam borio godinu dana. On tvri da ne zna da li želim da boksujem ili ne. Bila bi velika katastrofa da nikada ne uđemo u ring i ostavimo naš pečat u istoriji", zaključio je Vajlder.

Vajlder se nije borio poslednjih godinu dana, od kada je u prvoj rundi prekinuo meč sa Robertom Helenijusom, koji je takođe bio Džošuin poslednji protivnik.

Vajlder ima skor od 43-2-1, a meč sa Džošuom je moguće da će se održati u Sjedinjenim Državama početkom sledeće godine.

субота, 22. август 2026.
27° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом