Roni O'Saliven kritikovao mlade igrače: Iz top 50 bih ispao samo kada bih ostao bez ruke

Najpoznatiji snuker igrač Roni O'Saliven bio je zadovoljan plasmanom u četvrtfinale Svetskog prvenstva, ali ne i kvalitetom mlađih kolega, pa je odlučio javno da ih kritikuje.

O'Saliven je profesionalac od daleke 1992. godine, a protivnik u četvrtfinalu Svetskog prvenstva biće mu "klasić" Mark Vilijams.

Na pitanje ostrvskih novinara da li je verovao da će mu karijera trajati gotovo tri decenije, Roket Roni je dao odgovor u kojem kritikuje mlađe kolege.

"Mlađi takmičari nemaju potreban kvalitet. Većina njih nije ni na amaterskom nivou. Zbog toga moja generacija može da se 'vuče'već 25 godina. Iz top 50 igrača mogao bih da ispadnem samo kada bih ostao bez ruke ili noge", u svom stilu komentarisao je O'Saliven.

Roni je pet puta u karijeri bio šampion sveta, prvi put 2001. godine, poslednji 2013, a trenutno zauzima šesto mesto na rang-listi najboljih igrača snukera.

четвртак, 13. март 2025.
17° C

Коментари

Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса