Teodosić i Marković vodili Virtus do pobede

Iskusni srpski internacionalac Miloš Teodosić predvodio je Virtus iz Bolonje u pobedi nad Varezeom sa 87:80 u utakmici 5. kola prvenstva Italije. U ekipi Aleksandra Đorđevića zapaćenu ulogu imao je i Stefan Marković koji je bio drugi strelac tima.

Košarkaši Virtusa upisali su i petu pobedu u nizu najviše zahvaljujući odličnoj igri Miloša Teodosića koji je utakmicu završio kao najefikasniji igrač tima sa 19 poena i 5 asistencija za 24 minuta igre.

Značajan doprinos dao je i Stefan Marković koji je bio drugi strelac tima sa 14 poena uz 3 skoka i 4 asistencije.

Za utehu poraženom Varezeu je da je u njihovom timu bio najefikasniji igrač utakmice Majo sa 27 postignutih poena.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

четвртак, 24. април 2025.
22° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом