Podrška Kuzmiću i od Golden Stejta

Srpski košarkaški repreznetativac Ognjen Kuzmić i dalje se nalazi u teškom stanju nakon saobraćajne nesreće koja se dogodila u nedelju ujutru, a podršku za oporavak danas je dobio i od svog bivšeg NBA kluba, Golden Stejta.

"Želimo brz oporavak bivšem ratniku koji se oporavlja posle saobraćajne nesreće", stoji u tvitu vicešampiona NBA lige.

Kuzmić je nastupao za ekipu iz Ouklenda dve sezone, nakon što su ga birali kao 52. pika na draftu 2013.

On je 2015. godine osvojio šampionski prsten, a iste sezone to je uradio i sa razvojnim timom te franšize, Santa Kruzom.

Kuzmić je teško povređen u saobraćajnoj nesreći na putu Banjaluka-Prijedor u mestu Ramići, nakon čega je hitno helikopterom prebačen za Beograd.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 22. април 2025.
17° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом