Micić iz Žalgirisa otišao u Efes

Košarkaški reprezentativac Srbije Vasilije Micić prešao je iz Žalgirisa u Anadolu Efes, objavio je turski klub.

Micić, koji je sa Žalgirisom igrao Fajnal-for Evrolige u Beogradu i završio kao treći, potpisao je jednogodišnji ugovor sa Efesom sa opcijom da se saradnja produži na isti period.

 

Srpski plejmejker vraća se u Tursku posle samo jedne sezone nakon što je pre kluba iz Kaunasa igrao za Tofaš.

U dresu Žalgirisa u elitnom takmičenju prosečno je beležio 8,2 poena, 3,2 asistencija i 2,2 skoka po meču.

Tokom karijere nastupao je i za Crvenu zvezdu, minhenski Bajern i Megu, dok sa reprezentacijom Srbije ima srebrnu medalju iz Istanbula sa Evropskog prvenstva.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 01. април 2025.
9° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом