Navijači Ajaksa vatrometom budili igrače Reala – potom uhapšeni

Četiri navijača Ajaksa uhapšeni su pošto su zapalili vatromet ispred hotela u kome su odseli fudbaleri Real Madrida, u četiri sata u noći između utorka i srede, potvrdila je amsterdamska policija.

„Los Blankosi" su, naravno, u holandskoj prestonici pošto igraju meč osmine finala Lige šampiona sa Ajaksom. Kako je ponekad običaj, domaće pristalice su pokušale da poremete san igračima španskog tima.

Osoblje hotela Okura odmah je pozvalo policiju, koja je uhapsila četvoricu navijača koje mediji u Španiji nazivaju „hardkor ultrasima".

Jedna od grupa navijača Ajaksa je na svojoj Instagram stranici podelila video-snimak vatrometa.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 22. април 2025.
16° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом