Iz Olimpika potvrdili: Radonjić u Marselju
Predsednik Olimpika iz Marselja Žal Anri Ero potvrdio je transfer fudbalera Crvene zvezde Nemanje Radonjića u redove francuskog kluba.
Radonjiću bi revanš meč protiv Salcburga verovatno trebalo da bude i poslednji u dresu Zvezde, pošto je transfer u Marselj potvrdio predsednik francuskog kluba.
"Morali smo da pojačamo tim i zato smo angažovali Ćaletu Cara i Nemanju Radonjića. A mogu da potvrdim i da tražimo zadnjeg veznog" izjavio je Ero.
Radonjićev transfer u Olimpik trebalo bi da iznosi 12 miliona evra.
Tokom seniorske karijere Radonjić je nastupao za Romu, Čukarički i Zvezdu.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 3
Пошаљи коментар