Ivanović: Ovo mi se nikada nije desilo

Posle neverovatne pobede (8:1) nad Dinamom iz Minska, ogromno je samopouzdanje u svlačionici Zenita.

Fudbaleri Zenita su u prvom meču doživeli šokantan poraz u Belorusiji, pa im gotovo niko nije davao šansu da mogu da se nađu u narednom kolu. 

Vodili su domaći sa 2:0 do 72. minuta, kada su ostali sa igračem manje – isključen je Paredes. Ali, do kraja meča, iako brojčano slabiji, fudbaleri Zenita su postigli još dva gola, preko Artjoma Dzjube.

Gosti su postigli gol u produžetku i po ko zna koj put u ovom dvomeču je sve izgledalo nemoguće za Zenit, ali onda još četiri gola domaćina za veliku pobedu i plasman u narednu fazu.

"Odigrali smo fenomenalan meč. Borili smo se do kraja, čak i kada smo primili gol. Ekipa je pokazala karakter. Mislim da nikada do sada moja ekipa nije dala osam golova", rekao je Branislav Ivanović nakon meča.

U poslednjem kolu, Zenit će igrati protiv Moldea iz Norveške.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 19. април 2025.
20° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом