"Zmajevi" sa Voždovca žele da iznenade Partizan u Kupu

Pomoćni trener Voždovca Aleksandar Linta rekao je da će njegovi fudbaleri probati da se prikažu u što boljem svetlu u sutrašnjem meču protiv Partizana u četvrtfinalu Kupa Srbije, i da naprave iznenađenje.

"Imali smo protekle nedelje veoma zahtevnu utakmicu, kako fizički, tako i psihološki, a novi izazov nas čeka samo tri-četiri dana kasnije, Kup susret sa Partizanom. Partizan je jako dobar tim, skup dobrih pojedinaca i kvalitetnih igrača, reprezentativaca, pojačan kvalitetnim strancima i dobrim trenerom. To je ekipa koja ima niz od 24 utakmice bez poraza. Mi ulazimo u meč rasterećeno, sa nekom našom idejom i da odigramo dobro, da se predstavimo u što boljem svetlu. Trudićemo se da iz naše dobre igre dođemo do rezultata", rekao je Linta novinarima u Beogradu.

On je ocenio da je prednost njegovog tima domaći teren.

"Čeka nas teška utakmica. Partizan je u odličnoj formi i ima dosta dobru seriju. Imaju veoma velike ambicije, kao i mi u kupu, tako da mislim da će utakmica biti dobra. Naša prednost je što igramo na našem terenu i daćemo sve od sebe da dođemo do polufinala kupa", rekao je Linta.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 21. април 2025.
23° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом