Čilić prejak za Lajovića
Srpski teniser Dušan Lajović zaustavljen je u drugom kolu Mastersa u Majamiju, pošto je izgubio od Hrvata Marina Čilića 6:4, 6:1.
Bio je to drugi meč između Lajovića i Čilića i druga pobeda hrvatskog tenisera, a meč je trajao 72 minuta.
Psole pobede u prvom kolu, Lajović je protiv renomiranog protivnika imao mnogo teži zadatak i nije uspeo da stigne do trećeg kola Mastersa u Majamiju.
Čilić je već na startu meča napravio brejk i tu prednost zadržao do kraja prvog dela igre.
U drugom setu, hrvatski teniser zaigrao je još bolje i Lajoviću nije prepustio ni nadu da može da napravi veliko iznenađenje.
Turnir u Majamiju igra se za nagradni fond od 7.037.595 dolara.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар