субота, 16.06.2012, 12:42 -> 14:46
Barbra Strejsend za ženska srca
Ron Majer, Dona Karan, Dajana Lejn i Bil Klinton bili su samo neke od zvanica na humanitarnoj večeri koju je organizovala Barbra Strejsend u svojoj kući u Malibuu. Novac sakupljen od ulaznica biće donacija glumičinom Centru za pružanje pomoći ženama sa srčanim problemima.
Pevačica i glumica Barbra Strejsend organizovala je humanitarnu večeru u svojoj kući u Malibuu kako bi sakupila sredstva za pomoć ženama sa srčanim problemima.
Gosti su platitili ukupno više od 100.000 dolara za ulaznice za dvoje kako bi pomogli glumičinom Centru za pružanje pomoći ženama sa srčanim problemima na intimnoj večeri u kući gde Strejsendova živi sa svojim suprugom Džejmsom Brolinom, prenose svetske agencije.
Direktor studija „En-Bi-Si univerzal" Ron Majer, modna dizajnerka Dona Karan i glumci Džoš Brolin i Dajana Lejn bili su samo neki od gostiju koji su prisustvovali toj večeri.
Čuvena glumica i pevačica je rekla da je motivisana da pomogne ženama sa bolesnim srcem zato što ne može „da podnese nejednakosti, bez obzira na to da li je reč o građanskim ili gej pravima ili rodnoj diskirminaciji".
Žene umiru od bolesti srca svake godine više nego od svih kancerogenih bolesti zajedno, ali je mnogo više istraživanja urađeno na muškarcima.
„I u naučnim istraživanjima žene se i dalje tretiraju kao građani drugog reda", rekla je glumica, dodajući da je to za nju neprihvatljivo.
Tako da je ona „otvorila svoj novčanik" i pozvala svoje prijatelje da urade isto.
Bivši predsednik SAD Bil Klinton, koji je došao na večeru u društvu novinarke Lise Ling, pozdravio je glumičinu posvećenost zdravlju žena.
Pevač Džoš Groban je pevao pre Strejsendove koja je izvela četiri pesme uključujući i popularnu numeru Evergreen.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар