“Борат” као Шерлок Холмс

Студио “Columbia” снимиће комедију у којој ће Саша Барон Коен играти детектива Шерлока Холмса, а Вил Ферел његовог партнера, доктора Вотсона.

Сценарио за филм, који још нема назив, написао је Итан Коен, а продуценти ће бити Џад Апатоу и Џими Милер, пише дневник "Variety".

Комедија је инспирисана причама Артура Конана Дојла о Шерлоку Холмсу.

Коен тренутно ради на комедији "Бруно", у којој се претвара да је успешни новинар за славне и моду из Аустрије и интервјуише људе који верују да је Бруно стварна особа.

Бруно је, као и Борат, један од ликова из Коеновог телевизијског шоу програма "Ali G Show", а премијера филма се очекује 15. маја наредне године.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 25. април 2026.
17° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом