Читај ми!

Минић: Свестан сам одговорности, имамо обавезу према Републици Српској

Мандатар за састав Владе Републике Српске Саво Минић изјавио је да ће учинити све како би зацртани циљеви били остварени и да је свестан одговорности и поносан што му је Милорад Додик доделио мандат.

"Поносан сам и свестан одговорности, али и захвалан Милораду Додику који ме је предложио за мандатара за састав нове владе", рекао је Саво Минић на конференцији за новинаре у Бањалуци, преноси РТРС.

Минић је рекао да сви знају да он не оклева и да све што се пред њега постави као задатак буде урађено.

Додао је да ће они који не буду део екипе, односно не буду ефикасни у обављању задатака, бити промењени.

"Имамо обавезу према Републици Српској у сваком смислу и њеним грађанима, да урадимо оно што је председник наложио као део стратегије. Република Српска је светиња и штитићемо је. Федерација БиХ ће нам бити партнер за преговоре, јер на нивоу БиХ нема некога са ким можемо реално да разговарамо", рекао је Минић.

субота, 13. јун 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом