Читај ми!

Кабинет председника Републике Српске: Милорад Додик успешно оперисан

Председник Републике Српске Милорад Додик успешно је оперисан данас у Београду, саопштено је из Кабинета председника РС.

Након вишечасовног компликованог оперативног захвата, који је почео у осам часова, председник Српске Милорад Додик је смештен на Одељење интензивне неге, наводи Кабинет председника РС.

Због акутних болова председник Додик је хоспитализован јуче у Београду и утврђено је да је потребан оперативни захват на једњаку и желуцу.

Саопштено је да је оперативни захват извршен у клиници специјализованој за ту врсту болести, уз укљученост и консултације лекара из Републике Српске.

У саопштењу се додаје да је председник Српске захвалио страним државницима и свим становницима Републике Српске за поруке подршке и жеље за брз опоравак које је примао синоћ и данас.

"О здравственом стању председника Републике Српске јавност ће бити благовремено обавештавана", наводи се у саопштењу из Кабинета председника Српске.

петак, 21. фебруар 2025.
-2° C

Коментари

Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса