Пуцано на кућу повратника код Гацка

Полиција у Гацку извршила је увиђај на кући у месту Грачаница након што је власник пријавио оштећење прозорског стакла из ватреног оружја.

У саопштењу Полицијске управе Требиње саопштено је да се ради на утврђивању околности које су довеле до инцидента.

Увиђај је извршен по налогу тужиоца Окружног јавног тужилаштва у Требињу након што је оштећење пријавио власник чији су иницијали Х.К., а медији преносе да је реч о повратнику бошњачке националности.

У саопштењу требињске полиције наводи се да је утврђено да је на кући у којој, према речима особе које је пријавило инцидент нико не живи, оштећено једно прозорско стакло употребом ватреног оружја.

Како се додаје, припадници Полицијске управе Требиње настављају да предузимају све мере и радње како би се утврдиле све околности догађаја.

Поступајући тужилац није могао да се  изјасни има ли у томе елемената кривичног дела, те је наложио да му се достави извештај о предузетим мерама и радњама.

Председник Републике Српске Милорад Додик осудио је напад на свом Твитер налогу и додао да је тим поводом разговарао са министром унутрашњих послова РС.

среда, 05. фебруар 2025.
5° C

Коментари

Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса
Ruzmarin
Рузмарин – биљни еликсир младости, чува наше памћење и отклања болове