Селаковић: Одлуке доносимо за будуће генерације

Потпредседник Српске напредне странке Никола Селаковић посетио је Дечји павиљон на Гочу, који је у изградњи и поручио да одлуке које грађани доносе морају бити мотивисане оним што желе својој деци и будућим генерацијама.

"Одлуке које доносимо и избори које правимо говоре довољно какву отаџбину желимо и да ли желимо мирно, стабилно друштво или друштво у којем ће владати хаос и немир", истакао је Селаковић.

Селаковић је навео да ће грађани на изборима донети одлуку о томе ко ће током четири године водити државу, односно како ће се подизати деца, у ком окружењу, да ли ће се држава борити за стабилизацију региона, домаћинско руковођење, или ће бити препуштена немиру и неодговорности.

Није чудно, рекао је Селаковић, што су генерације младих људи деценијама уназад одлазиле из Србије, јер су тежиле уређенијим друштвима у којима постоји мир, стабилност и просперитет, али да ће уз више радних места, боље образовање и здравствени систем и владавину права више деце остати у Србији.

Селаковић је рекао да је изградња Дечјег павиљона добар пример руковођења градским ресурсима, што показује и да град више није презадужен.

Функционер СНС-а је нагласио и да Гоч има велики туристички потенцијал који није до краја искоришћен.

уторак, 05. август 2025.
24° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом