Читај ми!

Пожар у постројењу за обраду дрвета у Кучеву угашен, повређене две особе

У постројењу за обраду дрвета у Кучеву током преподнева је избио пожар. Ватрогасци су га локализовали и угасили, а две особе су задобиле повреде пошто су због избијања пожара скочиле са висине. Повређени су превезени у болницу у Пожаревцу.

У комплексу бившег Шумскоиндустријског комбината (ШИК) у Кучеву избио је пожар током преподнева, нешто после 9.30.

Пожар је у међувремену локализован и угашен, јавља дописник РТС-а.

У Дом здравља у Кучеву примљена су два запослена који су ту и живели, а који су због скока са вишег спрата повредили стопала.

Један има прелом, а други контузију скочног зглоба због чега су превезени у пожаревачку болницу на преглед.

У оквиру овог комплекса сада функционише постројење за обраду дрва, а објекат који се запалио био је на првом нивоу менза, а на другом смештај за двадесетак странаца, углавном Кинеза, који су ту запослени.

недеља, 07. децембар 2025.
6° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом