недеља, 09.06.2019, 13:11 -> 15:55
Извор: РТС
Аутор: Тони Бедалов
Аутомобил слетео са пута, погинула жена са задњег седишта
Шездесетдвогодишња жена погинула је у саобраћајној несрећи код Малог Иђоша која се око 11 часова догодила на ауто-путу Београд-Суботица у правцу Хоргоша, потврђено је РТС-у у суботичкој Полицијској управи.
Према првим информацијама, реч је о возилу крагујевачких регистарских ознака у којем је била трочлана породица из тог града. Отац З. М. и син М. М су седели на месту возача и сувозача, док је супруга О. М. (62) била на задњем седишту.
Из до сада неутврђених разлога, возач је изгубио контролу над аутомобилом, возило је слетело с пута, а жена је излетела из аутомобила и смртно страдала.
Како РТС незванично сазнаје, возач и сувозач су били везани на предњим седиштима, док жена на задњем седишту није.
Сувозач је у свесном стању и са лакшим повредама превезен у Општу болницу у Суботици, док је возач само угруван.
Заменица Основног јавног тужилаштва у Суботици обавља увиђај.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар