Читај ми!

Екипа РТС-а сатима блокирана на Јарињу

Екипи РТС-а, која је службено кренула на Косово и Метохију, косовска полиција не дозвољава улазак већ једанаест сати.

Уредница емисије "Право на сутра" Светлана Вукмировић каже да је екипа наше куће на административни прелаз Јариње стигла око 12.30, од када не могу да ступе на Косово и Метохију.

Косовска полиција рекла им је да, што се њих тиче, да би их пустили, али да се, кажу, чека одговор из министарства иностраних послова у Приштини.

Вукмировићева указује да ово није први пут да полиција на прелазу зауставља исту екипу РТС-а. То се, каже, дешавало и у претходне две године, али је тада блокада трајала између пола сата и сат.

Екипа РТС-а остаће током вечери и ноћи на прелазу Јариње, каже Вукмировићева. 

Емисија "Право на сутра" посвећена је животу на Косову и Метохији и емитује се уторком на Другом програму РТС-а.

недеља, 23. фебруар 2025.
3° C

Коментари

Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса