петак, 16.01.2026, 21:11 -> 22:15
Извор: РТС
Ранђеловић: Знамо како играју Мађари, даћемо све од себе да дођемо до победе
Ватерполиста Србије Сава Ранђеловић изјавио је после победе над Француском да екипа већ гледа наредни меч против Мађарске, да знају како тај противник игра и да ће дати све од себе да тријумфују.
Ватерполисти Србије победили су селекцију Француске у првом мечу друге фазе Европског првенства у Београду резултатом 14:10 (4:2, 5:2, 3:2, 2:4) у оквиру групе Е.
"Од почетка до краја смо играли агресивно. Затворили смо Вернуа који је најопаснији играч како смо се и договорили. Нормално је дошло до опуштања када смо имали велику предност, али смо се вратили, постигли гол и привели утакмицу крају", рекао је Ранђеловић.
"За два дана је утакмица са Мађарском, она нам је као четвртфинале, враћа нам се и Мандић, па ћемо бити комплетни и идемо да дамо све од себе и ако Бог да победимо", рекао је Ранђеловић.
Србија је губила од Мађарске на претходним такмичењима.
"У Сингапуру и Загребу смо од њих губили у финишу утакмице, па могу да кажем да су нам дужници. Сада играмо пред нашом публиком, знамо њихов стил игре. Не треба да срљамо, брзамо јер су доста добри у нападима. Морамо да им затворимо контре и тада мислим да можемо доћи до победе", рекао је један од најискуснијих ватерполиста Србије.
Коментари