Дејан Савић: Једва чекам Мундијал у Русији

Селектор олимпијских шампиона ватерполиста Србије Дејан Савић овог лета водиће екипу на шампионату Европе у Барселони,а слободно време током припрема за одбрану злата проводиће гледајући утакмице фудбалског Мундијала у Русији.

Као и већина љубитеља фудбала у Србији, Савић ће навијати за изабранике селектора Младена Крстајића, који се после осам година враћају на највећу сцену, а одиграће и понеки тикет у кладионици, што је овековечио и снимањем рекламе за "Максбет".

Србија ће први меч на Мундијалу одиграти 17. јуна против Костарике у Самари, пет дана касније следи дуел против Швајцарске у Калињинграду, а прву фазу завршава мечом против Бразила у Москви 27. јуна.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

среда, 13. август 2025.
24° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом