недеља, 30.03.2025, 20:06 -> 01:10
Извор: РТС
Одложено финале Ђоковића и Меншика
Финале мастерса у Мајамију између Новака Ђоковића и Јакуба Меншика није почело у 21 сат, јер су временске прилике утицале на промену термина. Меч женског дубла између Анрејеве и Шнајдер против Буксе и Като је био прекинут, а онда настављен, након чега ће изаћи српски и чешки тенисер на "Хард рок терен".
Киша у Мајамију је зауставила финале дубла у женској категорији при резултату 3:0 у првом сету за Андрејеву и Шнајдер, после само 11 минута игре.
Подсетимо, Андрејева и Шнајдер, односно Букса и Като су једном већ изашле на терен, али су морале да се врате у свлачионице, будући да временске прилике нису дозволиле наставак.
По завршетку женског дубл финала на Хард рок терен ће изаћи Новак Ђоковић и Јакуб Меншик.
Српски тенисер покушаће против младог Чеха да освоји рекордну седму титулу у Мајамију и јубиларну 100. у каријери.
Коментари