Читај ми!

Крај за Олгу Даниловић на Индијан Велсу - Томова боља други пут у месец дана

Српска тенисерка Олга Даниловић завршила је учешће на Индијан Велсу поразом од Бугарке Викторије Томове у првом колу резултатом 2:0, по сетовима 6:2 и 6:3.

Даниловићева је тако други пут у месец дана изгубила од Томове, коју је претходно савладала у прва два сусрета.

Бугарска тенисерка била је много боља у првом сету и већ у трећем гему је са четири узастопно освојена поена одузела сервис ривалки. У петом гему је направила нови брејк и касније рутински стигла до вођства, спасивши две брејк лопте у осмом гему.

Сервирала је много боље и значајно успешније своје прве сервисе претварала у поене, док се Даниловићева мучила са ритерном.

У другом сету виђен је сличан сценарио. Томова је до првог брејка стигла у трећем гему, а након пет пропуштених прилика у петом гему, поново је одузела сервис српској тенисерки у седмом гему.

Даниловићева је узватила одмах у наредном гему, али поново није успела да одбрани свој сервис. Томова је искористила пету меч лопту и пласирала се у наредну рунду.

Две тенисерке су се састале и пре месец дана у осмини финала у Клужу, а тада је Бугарка била боља резултатом 2:0, по сетовима 7:5 и 7:5.

Томова ће се у другој рунди састати са Гркињом Маријом Сакари која је била слободна у првом колу.

петак, 07. март 2025.
10° C

Коментари

Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса