Читај ми!

Ђоковић на Инстаграму: Играо сам без бола, још радим на повратку

Новак Ђоковић се огласио на Инстаграму после пораза од Матеа Беретинија у Дохи.

 Италијан је на старту турнира у главном граду Катара победио Ђоковића резултатом 7:6 (7:4), 6:2.

Беретини ће у другом колу играти против Холанђанина Талона Грикспора.

"Још радим на повратку на жељени ниво, али играо сам без бола, тако да нема оправдања. Беретини је једноставно био бољи играч и заслужено је победио. Срећно, Матео, у наставку турнира. Хвала Катару на подршци и страсти, као и увек. Идемо даље", написао је Ђоковић на свом налогу на Инстаграму.

Новак Ђоковић и Фернандо Вердаско играће око 16.30 часова у четвртфиналу турнира у Дохи у дубл конкуренцији против Финца Харија Хелиоваре и Британца Хенрија Патена.

Ђоковић се вратио на терен на турниру у Дохи после опоравка од повреде бутног мишића због које је 24. јануара Немцу Александру Звереву морао да преда полуфинале Аустралијан опена по завршетку првог сета.

уторак, 23. јун 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом