Читај ми!

Ђоковић: Нема више руптуре у мишићу, повреда је скоро 100 одсто санирана

Најбољи српски тенисер Новак Ђоковић изјавио је да нема више руптуру у бутном мишићу и да је повреда скоро 100 одсто санирана.

Српски тенисер се тренутно налази у Црној Гори где се припрема за АТП турнир у Дохи, који ће се играти од 17. до 22. фебруара.

"Нема више руптуре у мишићу, повреда је скоро 100 одсто санирана и спреман сам да идем у нове радне победе. Имам зелено светло медицинског тима да могу да тренирам, да могу да се припремам. Турнир у Дохи је по распореду сада за седам дана, тако да се држим распореда. Хвала Богу, успео сам брзо да се опоравим", рекао је Ђоковић у интервјуу за подгоричке Вијести.

Ђоковић је због повреде бутног мишића морао да преда Александеру Звереву полуфинални меч Аустралијан опена, а сада се успешно опоравља и у Дохи ће покушати да дође до рекордне 100. титуле.

Он је навео да је у последње време имао мало више повреда него што је то био случај у првих 15 година каријере.

"То вероватно долази са годинама, али и даље ме тело слуша. И даље у мени гори пламен и жеља за остваривањем и новим достигнућима. Зато се надам успеху, наредне недеље у Дохи, као и у наставку сезоне", додао је Ђоковић.

Према тренутним информацијама Ђоковић ће учествовати и на турниру у Индијан Велсу на коме је аутоматски пријављен.

уторак, 11. фебруар 2025.
0° C

Коментари

Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса
Ruzmarin
Рузмарин – биљни еликсир младости, чува наше памћење и отклања болове