Патрик Виера: Ништа не може зауставити Француску

Легенда француског фудбала Патрик Виера даје Хрватској минималне шансе у борби за титулу светског првака. "Сигуран сам да ћемо бити светски прваци. Ништа не може да заустави ову Француску", рекао је Виера.

"Француска је велики, апсолутни фаворит. Хрватска у финале улази с три узастопне утакмице у којима је играла продужетке и имају дан мање да се опораве од тих напора. Тако уморни и исцрпљени играће против атлетски моћне Француске, која поседује велику брзину и снагу. Кад Француска крене, Хрватима ће бити јако тешко. Али морамо бити опрезни", рекао је Виера, који је са Француском освојио светско и европско првенство.

Легендарни везни играч Арсенала је уверен да ће Француска бити светски првак.

"Пре почетка турнира сам рекао да ћемо бити прваци. После победе над Аргентином сам сигуран - ништа не може да заустави ову Француску", рекао је Виера.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 11. април 2025.
14° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом