Савић саветује фудбалере: Верујте у себе и само трчите....

Селектор ватерполиста Србије Дејан Савић, човек који је и као играч и као тренер освајао Светско првенство, поручио је српским фудбалерима да на Мундијалу верују у себе.

"Најважније је да изграде дивну атмосферу између себе, да верују у оно шта раде и да трче. Дакле, порука је: Трчите, трчите и само трчите", рекао је Савић Танјугу после дружења са медијима поводом почетка Мундијала.

Србија први меч игра у недељу против Костарике.

"Прва утакмица је битна, не само због самопуздања, него и због тога да се разбију неки страхови и да се крене на најбољи могући начин. Али, опет, ако се оклизнете остаје довиљно времена да се извучете".

Савић сматра да је реалност пласман у други круг.

"Није само ствар у томе ко је противник. Треба кренути од себе, изненађења су увек могућа и као по правилу се дешавају на великим такмичењима. Зашто то овај пут не бисмо били ми?"

Када је у питању борба за прво место Савић има свог фаворита, чак је уплатио и тикет.

"Кладио сам се на Португал. Не зато што сам љубитељ њиховог фудбала, не зато што је добра квота, него зато што знам да ће сви да се кладе на Бразил, Аргентину или Немачку, па да контрирам", уз осмех је поручио Савић.

Број коментара 8

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 22. април 2025.
28° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом