Рукометаши Војводине убедљиви против Југовића

Рукометаши Војводине убедљиво су савладали екипу Југовића 33:16 на свом терену у седмом колу Суперлиге Србије.

Војводина је наставила победнички низ у Суперлиги Србије, након пораза од Партизана у првом колу шампионата. Рукометаши Југовића, с друге стране, играју променљиво на почетку сезоне, ово им је трећи пораз.

Новосадски црвено-бели су одлично почели дуел, лако стекли иницијалну предност, коју су како је први део меча одмицао повећавали. На крају првог полувремена резултат је био 21:7 у корист Војводине.

У другом полувремену, ритам игре је опао, рукометаши Југовића су пружали млак отпор домаћину и потом доживели пораз. У појединим моментима деловало је као да играчи Војводине уигравају комбинације за наредне дуеле.

Најефикаснији у победничком тиму био је Бојан Рађеновић са девет голова, док су се у екипи Југовића истакли Радивој Нинков и Алекса Максић са по четири гола.

Војводина ће у наредном колу играти против лазаревачке Колубаре, док ће Југовић дочекати Црвену звезду.