Нови реми "делфина"

Ватерполо репрезентација Србије забележила је и други реми на Олимпијским играма у Рију, пошто је одиграла нерешено са Грчком 9:9 (1:2, 0:2, 4:3, 4:2) у другом колу А групе.

Грци су од старта стекли предност од два гола разлике, у другој четвртини имали и плус четири (5:1), али се Србија, као и против Мађарске, вратила у последњој деоници и чак преокренула резултат (9:8) два и по минута пре краја.

Реми Грчкој донео је Јанис Фунтулис својим четвртим голом на мечу, његов саиграч Ангелос Влахопулос дао је два, исто колико је код Србије имао Филип Филиповић.

Екипа Дејана Савића тренутно има два бода, након што је ремизирала са Мађарском (13:13), а српски ватерполисти наредни меч играју против Бразила у ноћи између среде и четвртка од 00.30.

Овако је протекао меч:

15.05 - Крај. Нерешено је 9:9.

15.02 - ГОЛ! Грци стижу до изједначења.

15.00 - ГОЛ! Никић доноси предност Србији!

14.58 - ГОЛ! Изједначење Србији, прво од старта меча, доноси Милош Ћук.

14.56 - ГОЛ! Милан Алексић одлично шутира, Србија је на гол заостатка.

14.54 - ГОЛ! Поново два гола предности за Грчку.

14.53 - ГОЛ! Живко Гоцић постиже гол, Грци воде са 7:6.

14.52 - Почела је последња деоница.

14.49 - ГОЛ! Грци опет имају два гола предности.

14.47 - ГОЛ! "Делфини" су искористили двојицу играча више, Прлаиновић смањује.

14.44 - ГОЛ! Нови гол Филипа Филиповића.

14.42 - ГОЛ! Нови гол Грка, којима данас све полази за руком.

14.40 - ГОЛ! Никола Јакшић је погодио.

14.37 - ГОЛ! Стефан Митровић смањује на 5:2. Прлаиновић је шутирао, голман Грчке одбранио, а Митровић је био најближи лопти и сместио ју је у мрежу.

14.35 - ГОЛ! Грчка не посустаје, увећава предност на 5:1.

14.29 - Полувреме.

14.27 - ГОЛ! Грчка води 4:1.

14.20 - ГОЛ! Поново је два гола разлике за Грке.

14.12 - Крај прве четвртине.

14.08 - ГОЛ! Србија смањује, голом Филипа Филиповића.

14.06 - ГОЛ! Грчка је повећала предност, води са 2:0. Грци су искористили играча више.

14.04 - ГОЛ! Грчка води, голом из пенала.